تبلیغات

تبلیغات

کنترل تک

image_2022-04-03_14-02-55

ما در فنی مهندسی کنترل تک در زمینه ی مهندسی ابزار دقیق ، علاوه بر مشاوره فنی ، افتخار تامین ، فروش و نصب محصولات و ادوات ابزاردقیق ، شیرآلات ، تجهیزات بخار و اتصالات را نیز داریم . حائز اهمیت است که محصولات قابل ارائه صرفا محصولات داخل وب سایت نمی باشند ، با توجه به تنوع و بازه ی گسترده ی محصولات صنعتی ، سایر محصولات نیز قابل ارائه می باشد که مستلزم استعلام تلفنی یا اینترنتی شما ، از کارشناسان ما می باشد .

همچنین باعث افتخار است که کارشناسان این شرکت ( شرکت فنی مهندسی ابزار دقیق کنترل تک ایران ) با طراحی اولین و جامع ترین سیستم استعلام و تیکیتینگ در زمینه صنعت ابزار دقیق و تاسیسات ، با در نظر گرفتن داده های مشخص ( دیتا شیت ) دریافتی از سمت متقاضی ، خریدار را در انتخاب نوع تجهیز و نهایتاً انتخاب محصول با تنوع پذیری فراوانی که دارند ، یاری خواهند نمود .همچنین در صورت نیاز با برقراری تماس به صورت تلفنی ، ایمیل، ارتباط آنلاین وب سایت و در صورت نیاز مراجعت حضوری، کارشناسان فنی مجرب ما در مجموعه کنترل تک با دیده منت و بدون چشم داشتی شما را در این امر راهنمایی خواهد نمود.

کنترل تک

 

بازه ی محصولات ما بسیار وسیع می باشد و در برندهای معتبر ایرانی و اروپایی با کیفیت همچون عیوض تکنیک ، سامسون ، ایواز ، اسپیراکس سارکو ….. ارائه می گردد فنی مهندسی کنترل تک در زمینه ی مهندسی ابزار دقیق علاوه بر مشاوره فنی ، افتخار تامین ، فروش و نصب تمامی محصولات و ادوات ابزاردقیق ، شیرآلات ، تجهیزات بخار و اتصالات را نیز داریم و در صورت نیاز شما مهندسین و همکاران محترم به تجهیز ی که خارج از محصولات مندرج در وب سایت باشد را هم به صورت سفارشی ارائه خواهیم نمود. همچنین باعث افتخار است که کارشناسان این شرکت ( شرکت فنی مهندسی ابزار دقیق کنترل تک ایران ) با طراحی اولین و جامع ترین مشاوره فنی آنلاین ( جستجو پیشرفته ) در زمینه صنعت ابزار دقیق و تاسیسات ، با در نظر گرفتن داده های مشخص ( دیتا شیت ) ، شما دوستان، مهندسین و همکاران محترم را در انتخاب نوع تجهیز و نهایتاً انتخاب محصول با تنوع پذیری فراوانی که دارند ، یاری خواهند نمود . در صورت نیاز با برقراری تماس با کنترل تک به صورت تلفنی ، ایمیل، ارتباط آنلاین وب سایت و در صورت نیاز مراجعت حضوری، کارشناسان فنی مجرب ما در مجموعه کنترل تک با دیده منت و بدون چشم داشتی شما را در این امر راهنمایی خواهد نمود.

همچنین بخوانید  موارد استفاده از نیوجرسی

کنترل تک

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *