تبلیغات

تبلیغات

چگونه سرعت دانلود در استیم را بیشتر کنیم؟ نحوه افزایش سرعت دانلود در اسیتم

Increase-Download-Speeds-on-Steam

استیم بزرگترین بستر توزیع برای بازی های سیستمی است ، با کتابخانه ای بیش از 30،000 بازی و تعداد بیشتری از آنها به صورت روزانه اضافه می شود.

خواه به دنبال جدیدترین بازی هایی مانند CS:GO هستید، استیم همه این موارد را دارد. با وجود این که برخی از بازی ها نیمی از فضای دیسک شما را به خود اختصاص می دهند ، انتظار برای بازی جدید شما می تواند یک روند بسیار خسته کننده باشد.

اگر می خواهید سرعت دانلود را در استیم افزایش دهید ، می توانید (اگر می دانید چگونه). در ادامه روش هایی قرار داده ایم که می تواند برای افزایش سرعت دانلود در استیم کمک کند.

افزایش سرعت دانلود در استیم

برخی از تنظیمات وجود دارد که می توانید در برنامه استیم به سرعت تغییر دهید تا سرعت دانلود شما کمی بیشتر شود.

برای شروع ، برنامه استیم را باز کنید و از سربرگ “استیم” بخش [Settings] را انتخاب کنید.

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس
افزایش سرعت دانلود در استیم

گزینه [Downloads] را از فهرست سمت چپ فشار دهید.

بالابردن سرعت دانلود در استیم

از بخش [Download region] نزدیکترین منطقه به کشور خود را از فهرست کشویی تنظیم کنید. (گزینه dubai خوب است)

نحوه افزایش سرعت دانلود در استیم

اگر این تنظیمات خیلی از مکان فعلی شما دورتر تنظیم شده باشد ، ممکن است سرعت دانلود شما کندتر از آنچه انتظار دارید باشد. با تغییر منطقه دانلود به سرورهای نزدیکتر به شما ، باید به افزایش کلی سرعت دانلود در استیم شما کمک کند.

باید سعی کنید نزدیکترین سرور به مکان خود را انتخاب کنید ، اما اگر این کار هنوز تغییر در سرعت دانلود شما ایجاد نکرده است، سرورهای دیگر را آزمایش کنید. تا زمانی که خیلی دور نباشید ، ممکن است متوجه شوید که یک یک سرور خلوت و کم کاربر ، می تواند سرعت بیشتری به شما ارائه دهد. (ارائه پهنای باند بیشتری برای استفاده شما).

با آزمایش ، باید بتوانید بهترین تنظیم را برای حداکثر سرعت دانلود بازی در استیم پیدا کنید. با این وجود باید اطمینان حاصل کنید که استیم محدوده استفاده از پهنای باند شما را محدود نمی کند (پهنای باند چیست؟).

برای انجام این کار ، اطمینان حاصل کنید که تنظیم “Limit bandwidth” بر روی گزینه [No limit] تنظیم شده است.

بیشتر کردن سرعت دانلود بازی در استیم

با این کار اطمینان حاصل می شود که استیم سعی نمی کند اتصال اینترنت شما را تحت فشار قرار دهد ، و به استیم دسترسی کامل می دهد تا از حداکثر سرعت دانلود شما برای دانلود سریعتر بازیها در استیم استفاده کند.

برای عملی شدن تنظیمات جدید ، شما باید استیم را مجدداً راه اندازی (ریستارت) کنید. امیدوارم با استفاده از این تنظیمات اعمال شده سرعت بهبودی را متوجه شوید ، اما تضمین نمی شود.

همچنین بخوانید  افزایش سرعت اینترنت موبایل - حل مشکل کندی سرعت اینترنت گوشی

نکات دیگر افزایش سرعت دانلود بازی در استیم

اگر می خواهید سرعت دانلود بازی را در استیم افزایش دهید ، موارد دیگری نیز وجود دارد که می توانید آنها را امتحان کنید. شاید لازم باشد برخی از پیشنهادات زیر را امتحان کنید و ببینید آیا اینها تأثیر دارد.

1. پهنای باند خود را به اشتراک نگذارید

اگر هنگام دانلود فایل های شخصی هستید و همزمان برای دانلود بازی از استیم هم استفاده می کنید، قاعدتا سرعت دانلود بازی در استیم کند خواهد شد و پهنای باند اینترنت شما بین دو برنامه تقسیم خواهد شد.

برای افزایش سرعت دانلود در استیم ، برنامه های دیگری مانند مرورگرهای خود را که ممکن است در تلاش برای برقراری ارتباط باشند ، شبکه های اجتماعی و … را ببندید. همچنین باید سایر دستگاه های متصل به اینترنت را خاموش کنید که می توانند همزمان از اینترنت شما استفاده کنند.

اگر می خواهید سرعت دانلود بازی در استیم شما زیاد باشد ، اطمینان حاصل کنید که هیچ کس از اینترنت شما در حال دانلود یا مشاهده آنلاین ویدئو یا منابع دیگر نباشد.

شما باید مطمئن شوید که تنها شما باید از پهنای باند مودم برای دانلود بازی در استیم استفاده کند.

2. اولویت بندی ترافیک اینترنت استیم

برخی از مودم ها به شما امکان اولویت بندی ترافیک در یک دستگاه خاص را می دهند. همچنین ممکن است به شما امکان دهد ترافیک خاصی را در شبکه خود اولویت بندی کنید.

این بدان معنی است که پهنای باند بیشتری به سیستم شما داده می شود تا به سرعت دانلود بازی در استیم کمک کند. اگر مودم دارید که این گزینه را دارد ، اولویت ترافیک استیم را در اول قرار دهید ، زیرا این کار باید سرعت بیشتری بگیرد.

3. استفاده از اترنت (کابل) به جای وایرلس

اتصال وای فای شما ممکن است بسیار خوب باشد ، اما اتصال اترنت سیمی همیشه گزینه بهتری خواهد بود. برای بسیاری از کاربران ، مودم های ما به هیچ وجه نزدیک تجهیزات سیستم ما نیستند.

استفاده از کابل اترنت به جای وای فای بهترین گزینه برای افزایش سرعت دانلود بازی در برنامه استیم است.

دانلود بازی های در استیم

سرعت بخشیدن به سرعت دانلود بازی در استیم می تواند به شما کمک کند تا سریع بازی را دانلود و نصب کنید، و هرچه سریع تر بازی موردعلاقه خود را شروع کنید.

ترفندهای دیگری نیز وجود دارد که می توانید برای بهتر کردن تجربه استیم خود استفاده کنید. اگر بازی های شما زیاد شده است ، می توانید بازی های استیم را مخفی کنید تا بازی هایی را که بازی نمی کنید مخفی کنید و یک مجموعه خلوت داشته باشید.

همچنین بخوانید  چگونه فایل های ویندوز را با چند نوع فرمت در جستجو ی File Exploler پیدا کنیم؟

از همه مهمتر ، حتما برای افزایش امنیت اکانت استیم خود اقدام کنید و حساب خود را ایمن نگه دارید. از دست دادن حساب کاربری شما ممکن است به معنای از دست دادن تمام اطلاعات خود، بنابراین استفاده از اقدامات احتیاطی معقول است.

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code