تبلیغات

تبلیغات

چگونه از بلاک اینستاگرام در بیایم؟ برای رفع بلاک اینستاگرام چه کنیم؟

Instagram-Action-Blocked

اگر این مقاله را می خوانید ، احتمالاً اکانت اینستاگرام شما بلاک یا ریپورت شده است و شما نمی توانید پست های کاربران را دنبال کنید یا برای پست آنها لایک و کامنت بزارید . اگر چنین است ، هر زمان که بخواهید یکی از این اقدامات را انجام دهید ، پیام [ عملکرد مسدود شده یا Action Blocked ] را مشاهده می کنید.

سوال اینجاست که دلیل بلاک شدن در اینستاگرام و چرا اینستاگرام کاربران خود را از انجام برخی اقدامات خاص در مواقع خاص ممانعت می کند؟ چگونه می توانید از بلاک شدن اینستاگرام جلوگیری کنید؟ و چگونه از رپیورت اینستاگرام در بیایم؟

در اینجا ما به طور کامل در مورد این موضوع صحبت خواهیم کرد و به دو سوال اصلی پاسخ خواهیم داد:

 1. چرا اینستاگرام اکانت منو بلاک کرده؟

  هنگامی اینستاگرام که معتقد است یک حساب کاربری اسپم است (یعنی ایجاد اطلاعات بی فایده ، اذیت سایر کاربران یا حتی ایجاد حساب های جعلی). آنقدر سفت و سخت است که حتی حساب هایی را که شبیه اسپم ها هستند بلاک موفقت یا دائم می کند.

 2. دلیل ریپورت شدن در اینستاگرام چیست ؟

  تکمیل نبودن اطلاعات اکانت
  نداشتن پست
  لایک و فالو کردن بیش از حد
  تگ یا منسن کردن زیاد
  محتوای تکراری

 3. چگونه از ریپورت اینستاگرام در بیایم ؟

  برای از بلاک در آمادن اینستاگرام ابتدا باید یک پیام برای اینستاگرام ارسال کنید و بگوید که حساب شما را مجدد بررسی کند .همچنین بیو اینستاگرام خود را ویرایش کنید و اینستاگرام را بر روی تلفن همراه خود حذف و مجدد نصب کنید.

از این رو ، اگر با این مشکل روبرو شدید ، ادامه مطلب را بخوانید.

پیشنهادی:

اصطلاحات مهم اینستاگرام

دلایل بلاک شدن در اینستاگرام

اینستاگرام در بسیاری موارد سفت و سخت است. به خصوص هنگامی که معتقد است یک حساب کاربری اسپم است (یعنی ایجاد اطلاعات بی فایده ، اذیت سایر کاربران یا حتی ایجاد حساب های جعلی). آنقدر سفت و سخت است که حتی حساب هایی را که شبیه اسپم ها هستند بلاک موفقت یا دائم می کند.

با ممنوعیت دسترسی ما و محدود کردن دسترسی کاربر برای انجام کارهایی مانند “کامنت گذاشتن” ، “لایک کردن” و “فالوو کردن سایر کاربران”. بنابراین قانون مهم در اینجا جلوگیری از فعالیت های زیاد برای بدست آوردن فالوور جدید و ارسال پیام های زیاد است که ممکن است سایر کاربران را آزار دهد.


توجه داشته باشید که اینستاگرام به طور خودکار کابران متخلف را مشاهده می کند. بنابراین ، گاهی اوقات اکانت شما را برای یک اشتباه جزئی یا غیر عمدی بلاک می کند. بدترین قسمت این است که هیچ راهی برای فهمیدن دلایل ریپورت شدن در اینستاگرام وجود ندارد. اینستاگرام نه به کاربر هشدار می دهد و نه دلایل را برای کاربران خود توضیح می دهد.

بنابراین بله ، یک اشتباه کوچک ممکن است منجر به ممنوعیت شما شود بدون اینکه دلیل آن را بدانید اما نگران نباشید! در این مقاله ، در مورد دلیل بلاک شدن در اینستاگرام و همچنین نحوه از بلاک درآمدن اینستاگرام بررسی خواهید کرد.

بیشتر بدانید:

چگونه موقت اکانت اینستاگرام را غیرفعال کنیم؟

دلایل ریپورت شدن در اینستاگرام چیست؟

ابتدا نگاهی دقیق به دلایلی که اینستاگرام ممکن است شما را مسدود کند ، نداریم. با خواندن این دلایل می توانید از بلاک شدن جلوگیری کنید و مطمئن باشید که دیگر هیچ مشکلی از این نوع ممکن است در حساب شما رخ ندهد. اگر اکانت اینستاگرام شما قبلاً بلاک شده است ، دلیل زیر را پیدا کنید و به قسمت بعدی بروید تا از ریپورت اینستاگرام خارج شوید.

 • پست های کافی در حساب اینستاگرام خود داشته باشید

ممکن است جدید یک حساب کاربری ایجاد کرده باشید ، اما اکنون نمی توانید یک پست یا کامنت برای پستی که دوست دارید بزارید. دلیل این امر اینست که اینستاگرام شما را یک کاربر جعلی می داند زیرا هنوز هیچ پستی در حساب خود ندارید. بنابراین ، حتماً تعدادی عکس را در پروفایل خود منتشر کنید.

10 پست ممکن است برای شروع خوب باشد. دقت داشته باشید ، همه پست ها را به طور همزمان ارسال نکنید ، درعرض ، چند روز پست ارسال کنید.

 • اطلاعات حساب خود را تکمیل کنید

هنوز اطلاعات پروفایل اینستاگرام خود را پر نکرده اید؟ آیا حساب شما عکس پروفایل یا بیو ندارد؟ در این صورت ، اینستاگرام ممکن است حساب شما را به عنوان کاربر جعلی در نظر بگیرد و آن را بلاک کند. برای از بلاک درآمدن اینستاگرام باید اطلاعات موجود در پروفایل خود را تکمیل کنید.

 • پست های خیلی زیاد را در یک زمان منتشر نکنید

آیا پیاپی پست ارسال می کنید؟ بنابراین ، این ممکن است دلیل بلاک شدن در اینستاگرام باشد. اینستاگرام حساب هایی را در نظر می گیرد که تعداد بسیار زیادی پست را در یک زمان محدود به عنوان spammer منتشر می کنند و ممکن است آنها را بلاک کنند. یک راه حل ساده داشتن یک برنامه زمانی و جلوگیری از ارسال بیش از حد است.

 • در زمان کم پست های زیادی را لایک نکید

لایک کردن بیش از حد بسیاری از پست های اینستاگرام همچنین ممکن است یکی از دلایل ریپورت شدن در اینستاگرام شود. اینستاگرام آن را ناخواسته می داند زیرا برخی از افراد دوست دارند هر چه بیشتر پست بگذارند تا مردم به آنها توجه کنند.

طبق قوانین اینستاگرام ، شما مجاز هستید حداکثر در یک ساعت 350 عکس و فیلم را لایک کنید. ما به شدت توصیه می کنیم این قانون را رعایت کنید.

 • فالو کردن کاربران زیاد یکی از دلایل بلاک شدن در اینستاگرام

بسیاری از اکانت ها نیز به عنوان اسپمر فعالیت می کنند و اینستاگرام شما را به عنوان اسپم در نظر می گیرد. اگر اخیراً افراد زیادی را دنبال کرده اید ، ممکن است دلیل این باشد. از این پس بیش از 20 نفر را در یک ساعت فالو نکنید.

همچنین توجه داشته باشید که می توانید حداکثر 7500 نفر را فالو کنید؛ بنابراین ، عجله ای برای فالو کردن کاربران دیگر نداشته باشید.

 • نزاشتن محتوای تکراری و رعایت قانون کپی و رایت

اگر از پست های تکراری ، ایموجی ها و کامنت های تکرار استفاده می کنید ، اینستاگرام به محض فهمیدن شما را بلاک می کند و به شما امکان ارسال پست یا کامنت را نمی دهد؛ اما تا کی ؟ هیچ کس نمی داند.

طبق گفته سایر کاربرانی که تجربه مشابهی داشته اند ، اگر پیام “اقدام مسدود شده یا Action Blocked” را دریافت کرده باشید ، ممکن است اینستاگرام شما را برای از چند ساعات تا حتی دو هفته بلاک کند.

 • دفعات متععد کاربران را تگ یا mention نکنید

دلیل دیگری که ممکن است باعث ریپورت شدن در اینستاگرام شود تگ کردن دفعات زیاد کاربران در استوری است. سایر کاربران را در پست ها ، کامنت و استوری خود زیاد تگ نکنید.

دفعات متععد کاربران را تگ یا mention نکنید

باز هم ، این یک موضوع تکراری و استفاده بیش از حد است. این امر به ویژه هنگامی مهم است که شما به افرادی که در لیست “فالورهای” شما نیستند ، اشاره کنید. اگر می خواهید حساب خود را ایمن نگه دارید ، از انجام این کار تا حد ممکن خودداری کنید.

 • از ربات های اینستاگرام به درستی استفاده کنید

شما احتمالاً می دانید که ربات هایی وجود دارند که برای افزایش لایک و فالوور استفاده می شوند . اگرچه این رباتها در افزایش تعداد فالوور های شما بسیار مؤثر هستند (فالوور فیک)، بهتر است از آنها به درستی استفاده کنید، در استفاده از آنها باید محتاط باشید.

برای اینکه مطمئن باشید اینستاگرام شما را به دلیل استفاده از رباتها بلاک نمی کند ، باید به دو نکته توجه کنید. اول ، هنگامی که شما یک ربات را اجرا می کنید ، فعالیت های خود را محدود کنید (برای مثال ، 15 تا 20 لایک برای یک زمان معین). دوم رباتی را انتخاب کنید که کارهای مختلفی مانند یک شخص واقعی انجام دهد.

 • به قوانین اینستاگرام توجه کنید

نادیده گرفتن قوانین اینستاگرام دلیل دیگری برای ریپورت یا بلاک شدن است. راهنمای اینستاگرام را بخوانید تا مطمئن شوید که فعالیت های شما خلاف قوانین آنها نیست.

پیشنهادی:

افزایش سرعت اینستاگرام در اندروید و آیفون

چگونه از ریپورت اینستاگرام در بیایم؟

هنگامی که اینستاگرام شما را بلاک می کند ، برای از بلاک در آمدن اینستاگرام خود 3 ساعت تا 4 هفته زمان لازم است. بله ، خیلی طولانی است ، بنابراین برای جلوگیری از ممنوعیت ، قوانین بالا را رعایت کنید.

اما ، چگونه می توانید روند بلاک حساب کاربری خود را سریعتر انجام دهید؟ برای انجام این کار ، باید یک پیام به اینستاگرام ارسال کنید تا دوباره حساب شما را بررسی کند. اما چطور؟ در ادامه می خواهیم روش هایی برای ارتباط با اینستاگرام ارائه دهیم.

 • هنگام مشاهده پیام Action Blocked ، یک درخواست ارسال کنید

همانطور که گفتیم ، اگر پیامی را با عنوان “اقدام مسدود شده یا Action Blocked” دریافت کردید، به این معنی است که حساب شما بلاک شده است. وقتی این را مشاهده کردید ، برای گفتن درباره این اشتباه در اینستاگرام ، گزینه [Tell Us] را فشار دهید.

بعد از انتخاب گزینه احتمالاً از طریق ایمیل از شما می خواهد که اطلاعات امنیتی را تکمیل کند و سپس از شما می خواهد که عکس شخصی خود را ارسال کنید تا مطمئن شوید کاربر واقعی هستید. بعد از ارسال عکس به اینستاگرام ، حساب شما بعد از چند روز فعال می شود.

 • درخواست رفع بلاک را از طریق تنظیمات اینستاگرام ارسال کنید

دکمه تنظیمات را در پروفایل اینستاگرام خود فشار دهید (آیکون در گوشه سمت راست بالای صفحه) ، سپس به پایین بروید و گزینه [ گزارش یک مشکل یا Report a Problem ] را فشار دهید. در اینجا می توانید مشکلات مختلفی را در اینستاگرام گزارش دهید.

از گزینه های موجود ، گزینه [ چیزی کار نمی کند یا Something isn’t Working ] را انتخاب کنید. اکنون فرم را با یک درخواست رفع بلاک پر کنید ، ذکر کنید که شما یک شخص واقعی هستید و دکمه [ ارسال یا send ] را فشار دهید.

درخواست رفع بلاک را از طریق تنظیمات اینستاگرام ارسال کنید

روش های دیگر برای از بلاک درآمدن اینستاگرام

 • بیو اینستاگرام خود را ویرایش کنید،
 • اینستاگرام را بر روی تلفن همراه خود حذف و مجدد نصب کنید.
 • و سرانجام ، ایمن ترین راه صبور بودن است. اینستاگرام خودش بعد از مدتی شما را از بلاک خارج می کند.

ما تمام موقعیت هایی را که می تواند دلایل ریپورت شدن در شدن اینستاگرام شود ، لیست کردیم و همچنین راه حل های از بلاک درآمدن اینستاگرام ارائه دادیم تا حساب اینستاگرام شما از حالت بلاک خارج شود.

امیدواریم که اینها را مفید بدانید. لطفاً به ما اطلاع دهید که آیا این مقاله برای شما مفید بوده است یا سؤالات دیگری درباره بلاک اینستاگرام در بخش نظرات در ادامه کامنت کنید.

همچنین بخوانید  درباره تحقیق در عملیات 1 چه میدانید + فیلم آموزش تحقیق در عملیات

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *