اندروید برای اشتراک گذاری نزدیک از ویژگی ایردراپ اپل الهام خواهد گرفت

گفتن تفاوت بین iOS و اندروید سخت تر است . مطمئناً ، این دو سیستم عامل تم متفاوتی دارند ، اما مجموعه ویژگی ها اکثراً یکسان هستند . در هر صورت ، نمایش اعلان های مشابه ، عکاسی در حالت شب ، اثر انگشت و قابلیت هایی دیگری که دریافت خواهید کرد همچنین پیشنهادی می کنیم مقاله 7 ویژگی دستگاه های اندروید که آیفون ندارد را مشاهده کنید .

یکی از مزایای اپل هنوز AirDrop است که اشتراک گذاری فایل را آسان می کند ( آموزش استفاده از ایردراپ آیفون ) . اما به لطف ویژگی آینده “اشتراک گذاری نزدیک” تغییر خواهد کرد .

کاربرن سایت XDA-Developers دوباره در اندروید در حال جستجو هستند ، و آنها متوجه تغییراتی شده اند. گوگل مدت هاست قول اشتراک آسان فایل را داده است ، اما تاکنون ویژگی را ارائه نکرده است . ویژگی هایی مانند Android Beam هرگز به خوبی ایردارپ اپل عمل نکرد و در نهایت به نفع سایر تلاش ها از بین رفت.

اما اکنون این شرکت سخت تلاش می کند راه جدیدی برای به اشتراک گذاری اطلاعات ها داشته باشد ، و به نظر می رسد تنظیم و استفاده از آن آسان باشد ، به نظر می رسد زیرا برخی از اصول مشابه AirDrop را به اشتراک می گذارد .

از آنچه می توانیم در ویدیوی نمایشی XDA مشاهده کنیم ، شما شروع به انتخاب اشتراک فایل می کنید . اشتراک نزدیک ، این دو گوشی را از طریق بلوتوث متصل می کند . پس از برقراری اتصال ، اتصال نزدیک ، می توانید اینترنت تلفن همراه (اگر یک فایل کوچک باشد) ، وای فای یا بدون اینترنت را به اشتراک بگذارید ، که احتمالاً بلوتوث است . وای فای به طور طبیعی سریعترین راه برای به اشتراک گذاری اطلاعات بین دو دستگاه خواهد بود.

برای جلوگیری اتصال اشتباه یا تصادفی به دستگاه های دیگر ، می توانید دستگاه خود را از نمایش به دیگران مخفی کنید . به عنوان یک اقدام امنیتی اضافی ، در نزدیکی اشتراک گذاری از خدمات موقعیت مکانی (GPS) استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که هر دو دستگاه در نزدیکی یک دیگر قرار دارند .

هنوز مشخص نیست اگر این تنها ویژگی دستگاه های گوگل پیکسل 4 باشد یا خیر. در حالی که این تظاهرات با یک تلفن وان پلاس کار می کرد ، کل روند غیررسمی بود . اگر گوگل بخواهد ، می تواند این ویژگی را تنها در دستگاه های پیکسل خود محدود کند .

بسته به نوع انتخاب تلفن شما ، این ممکن است یک ضرر کامل نباشد . علاوه بر این ، سامسونگ برای ایجاد نسخه ای از AirDrop بر روی دستگاه های خود نیز سخت کار می کند ، تا بتواند فعلا برای دستگاه های خود مانند گلکسی نوت 10 یا گلکسی اس 10 و بقیه دستگاه های عرضه کند .

امین نوری

امیدوارم از مطالب سایت استفاده کنید و لذت ببرید.

راهنمای خرید و ساخت اکانت ارتیست ساندکلود

 ساندکلود، یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم‌های اشتراک ‌گذاری موسیقی آنلاین بوده که به هنرمندان مستقل این…

22 ساعت

معرفی برنامه ترید با گوشی +‌ ۳ برنامه محبوب

ترید با گوشی تلفن همراه به دلایلی نظیر دسترسی آسان و قابلیت استفاده در هر…

22 ساعت

معیارهای انتخاب ورق سیاه مناسب برای پروژه‌های مختلف

ورق سیاه یکی از مهم‌ترین مواد در صنایع مختلف به حساب می‌آید که در انواع…

2 روز

نحوه مخفی کردن تسک بار ویندوز 11

نوار وظیفه، از آن دسته ابزارهایی است که روزانه مورد استفاده قرار می گیرد و…

2 روز

انواع سنسور القایی و کاربرد آن

سنسور القایی یا همون اندوکتیو یکی از انواع سنسورهایی هست که تو صنعت خیلی کاربرد دارند…

2 روز

نحوه فعال کردن دارک مود ویندوز 11

ویندوز 11، دارای ویژگی های بصری متعددی است که باعث می شود حس زیبایی شناختی…

3 روز