تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین آموزش های تکنولوژی

لینک سیس (Linksys) شبکه 5G و وای فای 6 را با تجهیزات جدید ترکیب می کند

Linksys-combines-5G-and-fast-Wi-Fi-6
ب

شرکت لینک سیس به تازگی مجموعه کاملی از تجهیزات شبکه 5G را اعلام کرده است که از پایان بهارسال 2020 فروش و عرضه را آغاز می کنند . متاسفانه ، جزئیات اینترنت 5 جی همه جا پراکنده شده است .

باید دستگاه Linkys Velop 5G Mesh Gateway را کنار بگذارید ، و به سراغ دستگاه دو در یک مودم و روتر بروید که با تکنولوژی 5G و وای فای نسخه 6 ترکیب شده است . شما می توانید با این دستگاه اینترنت 5 جی به خانه خود بیاورید و با راه اندازی شبکه مش سیستم های موجود از اینترنت استفاده کنند .

ترکیب اینترنت 5 جی با وای فای نسخه 6 در دستگاه های لینک سیس

Linksys همچنین در حال معرفی هات اسپات موبایل با پشتیبانی از اینترنت 5 جی و استفاده از فناوری وای فای نسخه 6 است برای اتصالات است ، یک مودم 5G برای استفاده در داخل خانه و یک روتر mmWave 5G در فضای باز است که می تواند به اتصال اینترنتی خانگی 10 گیگابیت بر ثانیه متصل شود .

لینک سیس هیچگونه قیمت یا تاریخ دقیقی برای ارائه این دستگاه اعلام نکرده است . اگر این مسئله شما را ناامید می کند ، نگران نباشید: شکار ناامید کننده اتصال 5G محکم در شهرهای ایالات متحده در آغاز دهه نیست.

جزئیات زیادی داده نشده است ، اما مشخصات دستگاه های لینک سیس در اینجا آمده است :

  • Linksys 5G Mobile Hotspot : جدا از 5 جی ، هات اسپات جدید موبایل از وای فای نسخه 6 برای اتصالات بی سیم استفاده می کند. همچنین دارای یک درگاه USB برای شارژ سریع است.
  • مودم Linksys 5G : جزییاتی وجود ندارد.
  • Linksys Velop 5G Mesh Gateway : ترکیبی از اینترنت 5G ، مش های هوشمند Linkys و وای فای نسخه 6 ، همه در یک دستگاه .
  • Linksys 5G Outdoor Router : برای مکان های کسترده از mmWave 5G استفاده می کند و یک اتصال فیزیکی 10 گیگابیت بر ثانیه دارد.
ترکیب اینترنت 5 جی با وای فای نسخه 6 در دستگاه های لینک سیس

دو روتر Wi-Fi 6 جدید نیز نمایش داده شده است:

  • Dual-Band Mesh WiFi 6 Router : چهار جریان MR9600 اولین روتر Wi-Fi 6 غیرقابل استفاده از Linksys است که از زمان FIT به دست آورد بلکین. دارای حداکثر سرعت بی سیم 4801 مگابیت در فرکانس 5 گیگاهرتز با پهنای باند کانال 160 مگاهرتز و سرعت 1147 مگابیت در فرکانس 2.4 گیگاهرتز با کانال 40 مگاهرتز است .
  • Velop WiFi 6 System : این دستگاه جایگزین ارزان تری به جای سیستمهای Velop MX5/MX10 Wi-Fi است که سال گذشته معرفی شده است. گفته می شود که سه باند AX4200 حدود 1280 متر مربع را پوشش می دهد و حداکثر سرعت بی سیم را تا 4200 مگابیت بر ثانیه پشتیبانی می کند .
ترکیب اینترنت 5 جی با وای فای نسخه 6 در دستگاه های لینک سیس

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *