فروم تِک تیپ

تک تیپ

تبلیغات

جدیدترین آموزش های تکنولوژی

معرفی و مشخصات بهترین آنتی ویروس های 2019

Best-antivirus-2019
ب

آنتی ویروس در سال 2019 برای همه ضروری است. حتی وقتی که از همه جهات مراقب هستید باز هم لازم است که یک آنتی ویروس مناسب نصب کنید. امروزه به لطف انواع بدافزار و حملات فیشینگ باید بیش از حد مراقب اطلاعات و داده های خود باشید . در ادامه 5 تا از بهترین آنتی ویروس های 2019 را نام کی بریم.

 

پوشش کامل وای فای از طریق Wi-Fi Extenders بسیار عالی است و لوازم خانگی هوشمند شما را محافظت می کند. اما اگر به درستی از شبکه خانگی خود محافظت نمی کنید ، هکرها راحت می توانند شما را دچار مشکل کنند.

 

لیست بهترین آنتی ویروس های 2019

 

 • بهترین آنتی ویروس به طور کلی : Symantec Norton 360
 • بهترین آنتی ویروس چند پلتفرمی :  Kaspersky Internet Security
 • آنتی ویروس با بهترین قیمت : Bitdefender Total Security
 • بهترین آنتی ویروس ویندو ز: ESET Internet Security
 • یکی دیگر از انتی ویروس ها با قیمت مناسب : McAfee Total Protection

 

بهترین آنتی ویروس های رایگان ویندوز

 


مقالات مرتبط با آنتی ویروس :


 

1. آنتی ویروس Symantec Norton 360

 

1. آنتی ویروس Symantec Norton 360

 

بهترین آنتی ویروس چند پلتفرمی که هم اکنون در دسترس است

برای ویندوز ، macOS ، اندروید ، iOS در دسترس است. فایروال ، پشتیبان ابری 50 گیگابایتی ، محافظت از وب کم ، حداکثر 10 دستگاه ، بررسی پیوند مرورگر ، Norton Secure VPN full ، مدیریت رمز عبور

 

نکات مثبت:

 • محافظت کامل از بدافزار
 • طیف گسترده ای از ویژگی های خارق العاده
 • شامل VPN
 • 50 گیگابایت ذخیره پشتیبان آنلاین

نکات منفی:

 • قیمت تمدید بالا

 

نرم افزار  Symantec Norton 360 دارای سه آزمایشگاه معتبر امنیتی مستقل و همچنین دارای بهترین محافظت را ارائه داده است. این برنامه می تواندپنج یا حداکثر ده دستگاه را پوشش دهد.

 

همچنین محافظت قوی در برابر بدافزارها ، امکاناتی مانند مدیر رمز عبور ، محافظت از وب کم ، فایروال و حتی VPN در کلیه سطوح نورتون 360 وجود دارد که کنترل والدین در اشتراک های لوکس و پریمیوم نیز درج شده است.

 

تنها ایراد آن قیمت بالا برنامه در زمان تمدید هست ، بنابراین قبل از ثبت نام حتماً در مورد قیمت و تخفیف ها تحقیق کنید.

 

2. آنتی ویروس Kaspersky Internet Security

 

2. آنتی ویروس Kaspersky Internet Security

 

جایگزین خوبی برای نورتون است

برای ویندوز ، macOS ، اندروید ، iOS در دسترس است . فایروال ، محافظت از وب کم ، کنترل والدین ، حداکثر 5 دستگاه ، بررسی پیوند مرورگر ، حالت سکوت

 

نکات مثبت:

 • طیف خوبی از ویژگی ها
 • تأثیر کم بر عملکرد سیستم

نکات منفی:

 • در محافظت پایین تر از ویندوز دیفندر است

 

تحقیقات اخیر نشان داده است که Kaspersky به خوبی نورتون 360 نیست ، اما ویژگی های مشابه زیادی را ارائه می دهد ، اما هنوز هم یک آنتی ویروس خیلی خوب است و مانند نرم افزار آنتی ویروس Symantec ، امنیت اینترنتی Kaspersky  تأثیر کمی در عملکرد کلی سیستم دارد.

 

کنترل والدین و یک مرورگر مطمئن ، به شما امکان می دهد مواردی مانند حساب های بانکی را با خیال راحت بررسی کنید و برای محافظت بیشتر می توانید در صورت تمایل  Kaspersky Secure Connection VPN را از طریق Kaspersky Internet Security ثبت نام کنید.

 

برنامه های پشتیبانی و پرداخت چند پلتفرمی که شامل یک ، سه و پنج دستگاه با نرخ های پایین تر (شامل تخفیف نیست) به این معنی است که Kaspersky  جایگزین خوبی برای سایر مارک های بزرگ و گران قیمت است.

 

بهترین آنتی ویروس برای کامپیوتر

 

3. آنتی ویروس Bitdefender Total Security

 

3. آنتی ویروس Bitdefender Total Security

 

آنتی ویروس قوی ، در حال حاضر ارزان تر از نورتون و کسپرسکی است

 برای ویندوز ، macOS ، اندروید ، iOS در دسترس است. فایروال ، V.P.N ، محافظت از وب کم ، کنترل والدین ، 3 دستگاه ، مدیریت رمز عبور ، بررسی پیوند مرورگر، حالت سکوت

 

نکات مثبت:

 • طیف گسترده ای از ویژگی ها و پشتیبانی دستگاه
 • شامل VPN

 

نکات منفی:

 • هزینه های تمدید بالا
 • در محافظت از ویندوز دیفندر پایین تر است

 

اگرچه Bitdefender Total Security در تست های اخیر به خوبی ویندوز دیفندر یا Symantec’s Norton 360 نبوده است اما هنوز هم سطح خوبی از محافظت را ارائه می دهد و دارای ویژگی هایی از جمله VPN ، فایروال ، مدیر رمز عبور و کنترل والدین است.

 

پشتیبانی از پلتفرم موتلی تا حداکثر 10 دستگاه تحت یک حساب ، به این معنی است که ، برای خانه های شلوغ ، Bitdefender کمی بهتر تر از پنج دستگاه ارائه شده توسط Kaspersky  است. در عین حال ، هزینه های تمدید بسیار زیاد است ، حتی اگر تخفیف های سال اول منصفانه باشد . بنابراین برای خرید کمی تحقیق کنید.

 

4.  آنتی ویروس ESET Internet Security

 

4.  آنتی ویروس ESET Internet Security

 

فایروال عالی ، راه حل مناسب برای ویندوز

برای ویندوز در دسترس است. فایروال ، محافظت از وب کم ، کنترل والدین ، 1 دستگاه ، حالت سکوت

 

نکات مثبت:

 • رابط کاربری بسیار واضح
 •  فایروال هوشمند
 • تنظیمات مربوط به پاک کردن داده

 

نکات منفی:

 • گران
 • در محافظت پایین تر از ویندوز دیفندر است

 

اگر فقط به دنبال تأمین امنیت کامپیوتر و یا لپ تاپ ویندوز 10 هستید و می خواهید چیزی بیشتر از استاندارد ویندوز دیفندر در اختیار شما قرار دهد ، ESET Internet Security به شما این امکان را می دهد.

 

شاید به این نکته توجه داشته باشید که مردم چگونه می خواهند از رایانه های شخصی خود استفاده کنند ، این نرم افزار از شما خواسته است قبل از روشن کردن آن ، قوانین فایروال را تنظیم کنید ، به این معنی که احتمال وجود برنامه هایی که در هنگام روشن شدن فایروال می خواهید قبل از مسدود شدن استفاده کنید کمتر است.

 

سایر ویژگی های آن مانند مرورگر ایمن ، اسکن های بدافزار خودکار و دستی و همچنین محافظت از وب کم  ESET Internet Security را به یک انتخاب عالی تبدیل کرده است. با این وجود ارزان نیست و فقط برای یک دستگاه ویندوز 10 خوب است.

 

5. آنتی ویروس McAfee Total Protection

 

5. آنتی ویروس McAfee Total Protection

 

برای خانواده های شلوغ ، McAfee Total Protection پلتفرم نامحدود را ارائه می دهد.

برای ویندوز ، macOS ، انردروید ، iOS در دسترس است . فایروال ، دستگاه های نامحدود ، محافظت از وب کم ، کنترل والدین ، مدیر رمز عبور ، تشخیص پیوند مرورگر ، حالت سکوت

 

نکات مثبت:

 • طیف گسترده ای از ابزارهای امنیتی و بهینه سازی سیستم
 • پوشش نامحدود دستگاه
 • تأثیر کم بر عملکرد سیستم

 

نکات منفی:

 • هزینه های تمدیذ بالا
 • در محافظت پایین تر از ویندوز دیفندر است

 

McAfee Total Protection بسیار گران است ( 44.99 پوند برای سال اول و 89.99 پوند سال پس از آن است) اما از نظر تعداد دستگاه هایی که به شما امکان محافظت می دهد بسیار سخاوتمندتر است. Total Protection محدودیتی در میزان دستگاه هایی که می توانید با این کار محافظت کنید وجود ندارد.

 

براساس آزمایش های AV-Comparatives ، AV-Labs و SE Labs ، McAfee در ردیابی نرم افزارهای مخرب نسبت به رقبای خود کاملاً خوب عمل نمی کند شاید بهتر باشد همه چیز را زیر نظر Symantec Norton 360 قرار دهید.

 

بهترین آنتی ویروس اندروید ، مک و ویندوز

 

به لطف گسترش تبلیغات آلوده ، اسپم های بدافزار و بارگیری درایوها ، نرم افزار آنتی ویروس ضروری می باشد و این مشکلات حتی  می تواند در قانونی ترین ، پیشروترین و محبوب ترین وب سایت ها نیز وجود داشته باشد.

 

در حالی که AV تجاری اغلب شامل موارد اضافی مفیدی مانند محافظت از وب کم ، VPN و فایروال های پیشرفته است ، اما ویژگی های اصلی آنها: مسدود کردن و اسکن ویروس در زمان واقعی و در صورت تقاضا ، با رقیبان رایگان آنها تفاوت چندانی ندارند.

 

ویندوز ویندوز دیفندر است که از قبل نصب شده است و آنتی ویروس های دیگر را با این آنتی ویروس مقایسه می کنیم.

 

بهترین موتورهای آنتی ویروس

 

بخش اصلی هر نرم افزار آنتی ویروس موتور تشخیص آن است که از ترکیبی از امضاهای شناخته شده نرم افزارهای مخرب و آنالیز اکتشافی ویژگی ها و رفتار یک برنامه یا پرونده استفاده می کند تا مشخص کند این احتمالاً خطرناک است یا نه. موتورهای تشخیص در هسته اصلی فعالیت شرکت های آنتی ویروس قرار دارند و به طور کلی متوجه خواهید شد که محصولات رایگان یک شرکت از همان موتورهای نسخه پرداخت شده خود استفاده می کنند ، اگرچه ممکن است دومی به سایر ویژگی های اضافی مانند فایروال ها و ابزارهای بهینه سازی سیستم دسترسی نداشته باشد.

 

برای شناسایی تهدیدات احتمالی ، نرم افزارهای آنتی ویروس مدرن به طور مداوم رایانه شخصی شما را کنترل کرده و نرم افزار ، پرونده ها و وب سایت ها را اسکن می کنند ، اما هنوز هم می توانید اسکن های دستی و برنامه ریزی شده را اجرا کنید. اکثر برنامه های AV بطور پیش فرض اسکن بهینه ای را اجرا می کنند که پرونده ها را به احتمال زیاد به خطر می اندازد بررسی می کند.

 

قوی ترین آنتی ویروس – تست و عملکرد

 

در این تست ، ما به نتایج حاصل از آزمایشگاههای امنیتی IT ، AV-TEST ، AV Comparatives و SELabs اعتماد کرده ایم تا بتوانیم عملکرد نرم افزار ها را بررسی کنیم. AV-TEST همچنین تأثیر نرم افزار آنتی ویروس را بر عملکرد سیستم ارزیابی می کند.

 

ما از داده های تست بر اساس هر موتور استفاده می کنیم ، بنابراین برای مثال ما از نتایج Avast Free برای کمک به نتیجه گیری در مورد امنیت Avast Premium Security که از همان موتور استفاده می کند ، استفاده کرده ایم.

 

AV-TEST هر دو تست در دنیای واقعی را انجام می دهد ، که در آن سیستم ها در معرض وب سایت ها و ایمیل های آلوده زنده و آزمایش هایی قرار می گیرند که طی آن چندین هزار پرونده مخرب جمع آوری شده در چهار هفته گذشته به سیستم معرفی می شوند.

 

SELabs فقط آزمایش هایی را در دنیای واقعی انجام می دهد. با استفاده از بدافزارها و حملات هدفمند برای سوءاستفاده از آسیب پذیریهای شناخته شده در نرم افزارهای معمول نصب شده ، آنتی ویروس ها را بررسی می کنند. این موارد شامل هر دو بهره برداری مبتنی بر وب است که برای به خطر انداختن آسیب پذیری ها در مرورگرها ، پسوندها و نرم افزارهای پرکاربرد مانند جاوا و سوء استفاده از فرمت فایل در برابر نرم افزاری مانند Microsoft Word و Adobe Acrobat Reader طراحی شده است .  ما از مجموعه مشابه نتایج آزمایش  AV Comparatives استفاده می کنیم.

 

در همه موارد ، ما به طور مستقیم درصد بدافزارهایی را که در تست ها با موفقیت از آن ها دفاع کردیم را نقل کرده ایم. همچنین در نتایج تست محافظت از بدافزار از ماه به ماه تفاوتهای چشمگیری وجود دارد. نتیجه به توانایی آنتی ویروس در تشخیص بدافزارهای موجود در هر زمان معین و سرعتی که با آن پایگاه داده امضاء و قوانین تشخیص اکتشافی آن به روز می شود ، بستگی دارد.

 

تست های عملکرد AV-TEST تأثیر بسیاری بر تعدادی از کارهای رایج رایانه مانند بارگیری و نصب برنامه ها ، راه اندازی برنامه ها ، کپی کردن فایل ها و بازدید از وب سایت های محبوب داد.

 

بهترین ضد ویروس – امنیت داده ها

 

اغلب نرم افزارهای آنتی ویروس در صورت مواجهه با پرونده های مخرب به سازنده خود گزارش می دهند. این جمع آوری داده ها تا آنجا که به سازندگان آنها مربوط می شود عملکرد مهمی از مجموعه های آنتی ویروس رایگان است. در عمل ، این به این معنی است که پایگاه داده های بدافزار که به آن نرم افزار اعتماد کرده اید به روز نگه داشته می شود و به محافظت از همه کاربران آن و دقیق تر ساختن نسخه های پرداخت شده و رایگان کمک می کند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *