ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

تبلیغات

بالا مطلب

کسب درآمد کنید!!!!!!

کسب درآمد

فروم تِک تیپ

تک تیپ

جدیدترین آموزش های تکنولوژی

IGTV اینستاگرام حالا از نمایش افقی فیلم ها پشتیبانی می کند

Instagram-NowSupport-IGTV-Landscape-Videos

پس از مدت ها انتظار بالاخره قابلیت پشتیبانی از فیلم های افقی به IGTV (آی جی تیوی) اینسنتاگرام اضافه شد! شاید با خود بگویید که خیلی دیر شده است اما هنوز هم کاربران بسیار زیادی وجود دارند که منتظر چنین ویژگی بوده اند. با اضافه شدن پشتیبانی از فیلم های افقی در IGTV اینستاگرام باعث شده است تا کار بسیاری از کاربران و اکانت های بیزینسی آسان تر شود. همانطور که می دانید از روز اولی که آی جی تیوی رونمایی شده تنها از فیلم هایی با حالت عمودی پشتیبانی می کرد و برای اینکه بتوانید فیلم افقی را به نمایش بگذارید ، باید با استفاده از نرم افزار های ویرایش فیلم ، فیلم مورد نظر را بچرخانید و بعد در IGTV خود آن را آپلود کنید. اما امروز از این پس می توانید فیلم های خود را در هر حالتی آپلود کرده و با چرخاندن گوشی بصورت اتوماتیک فیلم هم می چرخد ، شاید این قابلیت باعث شود کاربران بیشتری به سمت آن بروند!

 

خلاصه ای از قابلیت  IGTV (آپلود ویدیو بیشتر از 1 دقیقه)

 

در ماه ژوئن 2018 ، اینستاگرام بطور رسمی از آی جی تیوی رونمایی کرد. این ایده برای رقابت با یوتیوب در نظر گرفته شد ، اما آنطور که بنظر می رسید نتوانست خودش را بالا بکشد و رقابتی با یوتیوب ایجاد کند. چرا که 1 سال گذشته و هنوز نتوانسته سروصدایی برپا کند!

 

از آنجایی که اینستاگرام بیش از 1,000,000,000‬ میلیارد کاربر دارد و برآورد شده است که کاربران IGTV نزدیک به 4 میلیون نفر می رسد. بنابراین اینکه اینستاگرام بخواهد بخش IGTV را بهبود دهد کاملا منطقی بنظر می رسد ، چرا که روز به روز به کاربران خود اضافه کند. یکی از بهبود ها را می توان اشاره به پشتیبانی از فیلم ها بصورت افقی کرد.

 

از حالت عمودی به افقی IGTV

 

با رونمایی از این ویژگی اینستاگرام تصمیمات بزرگی برای بخش IGTV و ویدیو هایی که به حالت عمودی و افقی هستند دارد. این ایده به دلیل اینکه در زمان نگاه کردن فیلم گوشی خود را می چرخانیم نهایی شده است.

 

با توجه اخبار منتشر شده instagram حالا از ویدیو های افقی هم پشتیبانی می کند. این خبر در بلاگ اینستاگرام منتشر شد. اینستاگرام قصد دارد بخش IGTV را طوری توسعه دهد که بتواند نیاز همه ی کاربران را برطرف کند ، به گونه ای که کاربران بتوانند به هر طوری که می خواهند فیلم ها و ویدیو هایشان را در آی جی تیوی اینستاگرام آپلود کنند.

 

IGTV اینستاگرام

 

البته اینستاگرام باید بپذیرد که قابلیت پشتیبانی از ویدیو های افقی را دیر به این اپلیکیشن اضافه کرده است ، چرا که همان اول هنگام معرفی IGTV باید از چنین ویژگی ای بهره مند می بود. پشتیبانی از فیلم های افقی در اول رونمایی از آی جی تیوی ممکن بود طرفداران بیشتری را سمت خود جذب کند ، اما این چیزی بود که خود اینستاگرام انتخاب کرده و قصد معرفی در ابتدا را نداشت.

 

اینستاگرام هنوز هم وجود فیلم های عمودی را بیشتر به خود می داند ، اما باید دانست که فیلم هایی با حالت افقی می تواند ویژگی ها و قابلیت های خود را داشته باشد. برای مثال اگر بخواهیم از صحنه های بزرگ فیلم برداری کنیم نیازمند استفاده از حالت افقی هستیم ، چرا که در حالت عمودی نمی توانیم تمامی منظره مورد نظر را جای دهیم.

 

دانلود IGTV برای گوشی های اندرویدی و iOS

 

 • دانلود نسخه اندروید
  دریافت
 • دانلود نسخه iOS
  دریافت
 •  

  شانس بیشتر برای سازنده ها و فیلمبرداران

   

  برای کسانی که سازنده هستند این ویژگی می تواند به توسعه کارشان تاثیر خوبی داشته باشد. علاوه بر این کار تماشاگر ها هم نیز ساده تر شده است ، چرا که می توانند در هر جهتی که بخواهند گوشی خود را بچرخانند و فیلم را مشاهده کنند.

   

  IGTV یا تلویزیون اینستاگرام تنها بخشی از این اپلیکیشن محبوب است که توانسته کاربرانی را به سمت خود جذب کند. اگر قصد دارید مطالب بیشتری از اینستاگرام بدانید می توانید مقاله های زیر را مطالعه کنید :

   

  منبع :
  MAKEUSEOF

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *