تبلیغات

اپلیکیشن گوگل (Rivet) به کودکان آموزش خواندن می‌دهد

Rivet-App-Learn-Kids-Readings

گوگل اپلیکیشنی با نام Rivet تولید کرده که به کودکان آموزش می دهد چگونه بخوانند. اپلیکیشن آموزش خواندن Rivet به تنهایی دارای 2000 هزار کتاب در تمامی سنین می باشد که بصورت کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است. علاوه بر این هر کتاب دارای تعارف و ترجمه های خود می باشد. جدای از این بخش ها ، اپلیکیشن Rivet آموزش خواندن دارای بخشی است که باعث می شود تا کودکان به خواندن تشویق شوند. با تک تیپ همراه باشید تا به بررسی و معرفی این اپلیکیشن بپردازیم.

اهمیت یادگیری و چگونگی خواندن با اپلیکیشن Revit

یادگیری خواندن یکی از اصلی ترین مواردی است که برای هر فردی که می خواهد زندگی کند یک امر واجب و ضروری است. همین موضوع باعث می شود با اپلیکیشن Rivet کودکان بتوانند بهتر و سریع تر خواندن را یاد بگیرند. البته باید این را هم در نظر گرفت که برخی مواقع کودکانی هستند که دل به یادگیری نمی دهند و همین موضوع باعث می شود تا استفاده از اپلیکیشن آموزشی بیهوده باشد.


بیشتر بدانید :

گوگل اسیستنت می تواند اخبار را برای شما بخواند


یکی از دلایلی که اپلیکیشن یادگیری خوانایی تولید شده است ، بخاطر کمبود یادگیری بوده ، چرا که 64% دانش آموزان علاقه ای به خواندن ندارند (این آمار در آمریکا می باشد). بدین منظور با تولید این اپلیکیشن در نظر گرفته شده است که در ازای تفریح کودکان بتوانند به راحتی خواندن را یاد بگیرند.

کمک به سازمان خیریه محک

اپلیکیشن Rivet چگونه به کودکان آموزش خواندن می دهد؟

در این برنامه بیش از 2000 کتاب در دسته بندی های مختلف برای کودکان در نظر گرفته شده است ، که علاوه بر این برای سنین مختلف در رده های متفاوت قابل دسترس است. کتاب ها دارای سطح بندی از آسان به سخت می باشند. بطور کلی ایده ای که برای این برنامه در نظر گرفته شده است ، قرار است تا در هر لحظه بتواند برای کودک انگیزه ای برای یادگیری خوانایی ایجاد کند.

اپلیکیشن یادگیری خوانایی Rivet کودکان گوگل

علاوه بر این ، برنامه به کودکان اجازه می دهد تا نظرشان را در رابطه با خواندن ارسال کنند ، همچنین می توانند بدون اینکه از پدر و مادر خود کمک بخواهند اقدام به خواندن و انجام تمرین ها کنند. جالب است بدانید که اپلیکیشن Rivet می تواند به 25 زبان دنیا کتاب ها را ترجمه کند ، این یعنی علاوه بر زبان انگلیسی کودکان دور دنیا هم می توانند از این برنامه برای یادگیری خوانایی استفاده کنند.

به دلیل وجود سیستم امتیاز دهی به کودکان در ازای حل کردن مراحل خوانایی باعث شده است تا رقابتی بین کودکان ایجاد شده و علاقه بیشتری به یادگیری پیدا کنند. علاوه بر این داخل برنامه بازی های کوچکی وجود دارد که کودکان می توانند برای استراحت در حین تمرین کردن از آن بهره مند شوند.

همچنین بخوانید  ساخت اکانت پرمیوم اسپاتیفای Spotify رایگان به مدت 3 ماه

همه ما نیاز به خوانایی بیشتر داریم

اپلیکیشن ریوت از سال 2018 به عنوان نسخه بتا و تستی عرضه شده بود ، که در نهایت برای عرضه جهانی نسخه نهایی آن عرضه شد. ریوت حالا برای گوشی های اندرویدی و آیفون نسخه iOS 11 قابل دسترسی خواهد بود. این اپلیکیشن در کشور های زیر قابل دسترسی خواهد بود :

آمریکا ، کانادا ، استرالیا ، نیوزلند ، آفریقای جنوبی ، برزیل ، هندوستان ، بنگلادش ، پاکستان.

[app_link title=”دانلود Rivet اندروید” link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.area120.studybuddy.sagaflutter” store=”android”]

[app_link title=”دانلود Rivet آیفون” link=”https://itunes.apple.com/app/id1405632917″ store=”apple”]

از آنجایی که Rivet قصد دارد با تشویق کودکان به خوانایی بهتر کمک کند ، باید یادبگیریم که ما بزرگتر ها بتوانیم از خوانایی بیشتر بهره مند شو

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *