تبلیغات

تبلیغات

شیوه موفق کسب درآمد در اینستاگرام

how-to-make-money-instagram

این روزها که هزینه‌های خانواده‌ها زیاد شده با درآمدهای کارمندی نمی‌توان از پس هزینه‌ها برآمد و باید کاری دست‌وپا کرد که به مدد آن مشکلات را درنوردید.اما همان‌طور که می‌دانید ایجاد یک کسب‌وکار موفق کار دشواری است چراکه افزون بر مهارت در آن کار باید توانایی فروش محصولات به مشتریان در سطوح مختلف مادی را داشته باشید.

 

اگر مهارت دارید و کسب‌وکار خودتان را آغاز کردید پیشنهاد می‌کنم برای فروش محصولاتتان نیم‌نگاهی به اینستاگرام داشته باشید و با شیوه‌هایی که ما در ادامه می‌گوییم محصولاتتان را معرفی کنید و یک کسب درآمد در اینستاگرام داشته باشید ، با تک تیپ همراه باشید .

 

راه های کسب درآمد در اینستاگرام

 

  • محصولاتتان را به بهترین شکل نمایش دهید.

برای این‌که محصولاتتان را به بهترین شکل نشان دهید کافی است به سایت اندرویدها بروید و یک نرم‌افزار دوربین که دارای افکت‌های گوناگون است انتخاب کنید و نصب نمایید سپس با بهره‌گیری از آن عکس‌های زیبایی از محصولاتتان در نور کافی بگیرید و همراه متنی جذاب در اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

 

  • از تگ استفاده کنید.

برای اینکه محصولتان را به رقیبان اش متصل کنید سعی کنید برای بیان ویژگی‌هایش از تگ استفاده کنید تا کاربر با جستجو تگی که استفاده کنید افزون بر محصولات دیگر محصول شمارا ببیند.

 

  • در پست‌ های مرتبط با کسب‌ و کارتان کامنت بگذارید.

سعی کنید در پست‌های رقیبانتان کامنت بگذارید و بابیان ویژگی‌هایتان کاربران را به صفحه‌تان دعوت کنید.

 

  • کاربرانتان را هدفمند انتخاب کنید.

اگر محصولتان برای بانوان است باید در صفحه‌های موردعلاقه بانوان تبلیغ کنید و نکات موردعلاقه آن‌ها را در پست‌هایتان ذکر کنید.

 

با استفاده از این نرم‌افزارها می‌توانید فالوور بگیرید و محصولاتتان را به عده زیادی نشان دهید و از بین آن‌ها مشتری‌های دائمی پیدا کنید.

 

با استفاده از نرم‌افزار اینستایار می‌توانید برای پست‌هایتان لایک بگیرید و به کاربرهای جدید بفهمانید که محصولاتتان موردقبول عده بسیاری از کاربران صفحه بوده است.

 

با بهره‌گیری از آنفالویاب ها می‌توانید افراد ترک‌کننده صفحه‌تان را بشناسید و از آن‌ها دلیل خروجشان را بپرسید تا با برطرف کردن آن مشکل دیگرکسی از صفحه‌تان خارج نشود.

 

همچنین بخوانید  شاخص ترس و طمع بیت کوین چیست و چرا ترس و طمع را اندازه گیری می کنیم؟

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *