تبلیغات

تبلیغات

گوگل مپ ویژگی نمایش دوربین سرعت سنج مانند ویز را به خود اضافه کرده است

Speed-Trap-Cameras-Google-Maps

از آنجاییکه گوگل برنامه Waze ناوبری و مسیردهی بسیار مفید را خریداری کرد ، به تدریج برخی از بهترین ویژگی های آن را در گوگل مپ اضافه کرده است. چندی پیش ، گوگل ویژگی نمایش دوربین سرعت سنج را در گوگل مپ تست کرد. اما حالا می بینیم که مفید ترین و بهترین ویژگی برنامه ی ویز نیز حالا به Google Maps هم اضافه شده است.

 

با توجه به پلیس اندروید (Android Police) برخی از کاربران در آمریکا شاهد دیده شدن آیکون های دوربین هستند که برای کم کردن سرعت و هشدار به راننده استفاده می شود.

 

آیکون دوربین سرعت سنج زمانی نمایان می شود که شما در محدوده ی دوربین قرار گرفته اید و در حال رانندگی هستید. جالب است بدانید که هنگام نزدیک شدن به این دوربین ها صدایی به منظور هشدار دادن از گوشی شما از سمت برنامه خارج خواهد شد.

 

گوگل مپ

 

البته، گوگل مپ نیز محدودیت سرعت را در صفحه نمایش به نوبه خود نشان می دهد ، این موضوع باعث می شود تا کاربران هرچه سریع تر سرعت خود را با توجه به محله مورد نظر نتظیم کرده تا حریمه نشوند. رخی کاربران نیز اعلام کرده اند که اعلان ها برای دوربین سرعت سنج نیز مانند Waze عمل کرده و تفاوتی ندارد.

 

نظر شما در رابطه با این ویژگی بسیار کاربردی در Google Maps چیست؟ آیا از آن استفاده خواهید کرد و یا کاربردی خواهد بود؟ در بخش کامنت ها با ما در میان بگذارید.

همچنین بخوانید  ال جی G8 ThinQ معرفی شد ؛ با رگ دستان قفل گوشی را باز کنید!

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *