تبلیغات

تبلیغات

آموزش نرم افزار سیویل تری دی civil 3D

Civil_3D_Learning_TechTip

وب سایت تک تیپ قصد دارد تا در این مطلب به شما یکی از بهترین منابع و فیلم های آموزشی برای یادگیری نرم افزار سیویل تری دی را معرفی کند . این وب سایت با وجود آنکه مدت کمی از شروع فعالیت آن میگذرد ، اما با استقبال بسیار خوبی روبرو گشته است .

 

فیلم های آموزشی دسته بندی شده برای مباحث مختلف نرم افزار سیویل تری دی یکی از ویژگی های مهم این وبسایت می باشد . بیش از ۶۰ فیلم آموزشی به مدت زمان تقریبی ۱۴ ساعت به صورت رایگان در این وبسایت قرار داده شده . این آموزش ها از مباحث ابتدایی سیویل تری دی آغاز گردیده و تا امروز مبحث نقاط ، توپوگرافی ، طرح هندسی ، مسیر ، پروفیل طولی و خط پروژه را در بر گرفته است .

 

به گفته مدیر وبسایت آبادراه بیش از ۱۰۰ جلسه دیگر نیز تولید خواهد شد تا پروژه آموزش کاربردی نرم افزار سیویل تری دی یکی از جامع ترین منابع آموزشی نرم افزار مربوطه در ایران باشد . همچنین مطالب گفته شده توسط بیش از ۳ هزار نفر از متخصصین در کشور دانلود گردیده که آمار بسیار مناسبی می باشد . آبادراه در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام ، آپارات و تلگرام فعالیت بسیار مناسبی دارد . یکی دیگر از ویژگی های مجموعه آباد راه پاسخگویی سریع به سوال های مطرح شده در وبسایت آباد راه می باشد .

 

لینک های آموزشی فیلم های نرم افزار سیویل تری دی در بسیاری از سایت های معتبر عمرانی کشور توسط مدیران و کاربران سایت ها منتشر گردیده که این نشان‌دهنده اقبال بلند متخصصین عمرانی و راهسازی کشور نسبت به محتواهای آموزشی تولید شده برای نرم افزار سیویل تری دی در مجموعه آباد راه می باشد . کیفیت مناسب ویدئوهای آموزشی از نظر صدا و تصویر و همچنین محتوا مورد تایید متخصصان وب سایت تک تیپ می باشد .

 

فیلم های آموزشی سیویل تری دی را تجربه کنید!

 

در مورد فیلم های آموزشی باید به این نکته نیز اشاره کنیم که حجم این فیلم ها برای دانلود بسیار مناسب بوده و بیش از ۹۰ درصد کاربران توانایی دانلود فیلم های آموزشی را دارند . در این مجموعه ، اطلاعات بسیار مناسبی در مورد نرم افزار های عمران و نقشه برداری نیز قرار گرفته و کاربرد نرم افزارهای دیگر همچون اکسل نیز تشریح گردیده است. یکی از ویژگی‌های دیگر وبسایت آباد راه قراردادن فایل های آموزشی برای ویدئو ها می باشد . یعنی برای تمام دروس فایل های متنی نقاط و نقشه ها نیز قرار داده شده است . همچنین با استفاده از زبان های برنامه نویسی پیشرفته شما امکان استفاده از فایل های نرم افزاری قرار داده شده در آموزش ها را در نسخه های مختلف نرم افزار سیویل تری دی در اختیار خواهید داشت .

همچنین بخوانید  طراحی لوگوتایپ فارسی با فونت تایپوگرافی +طراحی سریع و کسب درآمد

 

در فیلم های آموزشی تولید شده در وبسایت آباد راه از آخرین نسخه نرم افزار سیویل تری دی استفاده گردیده تا این امکان را در اختیار کاربران قرار دهد که با آخرین ویژگی های نرم افزار به صورت کامل آشنایی پیدا کنند . نکته دیگری که در آباد راه جلب توجه میکند قرار دادن متن های بسیار مفید و جذاب در مورد هر درس می باشد . که شما علاوه بر مشاهده فیلم های آموزشی می توانید با مطالعه متنی که برای هر درس نوشته شده آموزش خود را تکمیل کنید .

 

مدرس این فیلم های آموزشی دانش آموخته مهندسی عمران بوده و بیش از سه سال کار اجرایی در بیش از چندین پروژه بخشی از تجریه کاری وی می باشد . همچنین به تدریس نرم افزار سیویل تری دی در آموزشگاه های استان خوزستان پرداخت و تهیه و تکمیل نقشه های ازبیلت و بررسی و مقایسه نتایج حاصل از نرم افزار سیویل تری دی و سی اس دی پی از فعالیت‌ها مدرس وبسایت آبادراه می باشد .

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *