ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

تبلیغات

بالا مطلب

کسب درآمد کنید!!!!!!

کسب درآمد

فروم تِک تیپ

تک تیپ

جدیدترین آموزش های تکنولوژی

آموزش تنظیم زیرنویس دربرنامه ی KMPlayer در ویندوز

disable-kmplayer-ads

آموزش روش تنظیم زیرنویس در KMPlayer

 

یکی از مشکلات رایج در میان علاقه مندان به فیلم و سریال تنظیم زیرنویس هست که حوصله خیلی افراد رو سر برده! حتما دیدید که زیرنویس فیلمتون جلوتر یا عقب تر از تصویر پخش بشه.

 

sync_subtitle_1

 

امروز قصد دارم آموزش تنظیم زیرنویس هر نوع فیلمی رو در KMPlayer را برایتان شرح دهم. کافیه کمی حوصله داشته باشید و مراحل رو به درستی انجام بدهید همچنین به برنامه KMPlayer و یک زیرنویس سالم نیاز دارید.(کار خیلی سختی نیست یه بار انجامش بدید حفظ میشید)

 

تنظیم زیرنویس با فیلم

 

اول باید فیلم را تا جایی جلو بزنید که اولین حرف در فیلم پخش می شود (به عبارتی دیگر فیلم را جایی ببرید که حرف زدن شخصیت ها شروع می شود) . به محض رسیدن فیلم به نقطه ای که گفته شد فیلم را نگه دارید (میتونید برای اینکار میتوانید از دکمه Space استفاده کنید).

 

sync_subtitle_2

 

حالا از دکمه های ترکیبی Alt + Q استفاده کنید یا می توانید روی صفحه کلیک راست و مسیر Subtitles->Subtitle Explorer(can edit) را دنبال کنید.

 

sync_subtitle_3

 

سپس بر روی دیالوگی که در این قسمت قرار است پخش شود کلیک کرده سپس بر روی دکمه ی S کلیک کنید. (اینکار باعث می شود دیالوگ روی این قسمت از فیلم تنظیم شده و از اینجا به بعد زیرنویس تصحیح خواهد شد)

 

sync_subtitle_3

 

تبریک می گویم!
شما موفق شدید زیرنویس را با فیلم هماهنگ کنید ، می توانید از Subtitle Explorer خارج شده و از فیلم لذت ببرید D:

 

ذخیره کردن زیرنویس جدید

 

برای ذخیره زیرنویس جدید می توانید در Subtitle Explorer روی دکمه V کلیک کرده و سپس روی گزینه Rebuild and save subtitle as کلیک کنید.

نکته : به هیچ وجه برای ذخیره ی زیرنویسی که درست کردید روی گزینه save modified subtitle کلیک نکنید چون اینکار باعث میشه کل زحمتی که کشیدید از بین بره و زیرنویس حذف بشه!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *