تبلیغات

تبلیغات

آموزش غیرفعال کردن Face ID در گوشی iPhone X در مواقع ضروری

faceidofffshe

Face ID

به جرعت می توان گفت که یکی از بهترین و حرفه ای ترین دستاورد های شرکت اپل ساخت تکنولوژی تشخیص چهره برای گوشی های آیفون است ، درست است کمی شگفت انگیز به نظر می رسد اما نگرانی هایی هم برایش وجود دارد. به راحتی افرادی هستند که می توانند از این تکنولوژی سو استفاده کنند و گوشی شما را باز کنند. با تکنولوژی Face ID شما می توانید توسط این تکنولوژی گوشی خود را به راحتی با صورت خود باز کنید.

اپل در کنفراس خود اشاره کرد که Face ID از Touch ID به اندازه 20 برار بیشتر است! اما نگرانی چیز دیگریست! که پلیس ها ، مهاجمان و یا افراد دیگر به زور بخواهند که با این تکنولوژی گوشی خود را باز کنید. حتی اگر شما با اینکار مخالفت داشته  باشید به راحتی می توانند گوشی شما را با استفاده از تشخیص چهره باز کنند.

اما در رابطه با پلیس ها ، بهتر است بگوییم که نگران نباشید چرا که از نظر قانونی اول باید مجوز اینکار را داشته باشند تا بتوانند گوشی شما را باز کنند. در این بین شرکت اپل یک راه سریع و آسان برای شما اپلی های عزیز قرار داده است ، که می توانید تنها با فشردن دکمه های صدا و خاموش/روشن روش غیرفعال کردن Face ID را انجام دهید.

آموزش غیرفعال کردن Face ID برای مدت زمانی مشخص

اگر می خواهید گوشی خود را به کسی بدهید و این قابلیت را برای مدت زمانی غیرفعال کنید کافیست عمل زیر را انجام دهید :

دکمه های صدا کم/زیاد و دکمه خاموش/روشن را 3 تایی با هم فشار دهید ( مطابق شکل ).

غیرفعال کردن Face ID

آموزش فعال کردن موقعیت اضطراری در آیفون

اگر به نسخه ی IOS 11 گوشی خود را آپدیت کنید این ویژگی برای شما فعال خواهد شد که با فشردن 5 بار دکمه خاموش/روشن پشت سره هم
می توانید تماس اضطراری برقرار کنید. همچنین با انجام دادن اینکار Touch ID غیرفعال می شود و برای فعال کردن دوباره Touch ID باید رمز را وارد کنید.

نظر شما در رابطه با Face ID یا نحوه غیرفعال کردن آن چیست؟ با ما در میان بگذارید.

همچنین بخوانید  آموزش تغییر نام پوشه ها در آیفون و آیپد

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *